O MNIE

Fryzjerstwem a dokładnie stylizacją fryzur zaczęłam interesować się 9 lat temu jednak decyzja o profesjonalnej pracy zapadła 3 lata temu. Od tego czasu skrupulatnie śledzę nowinki w modzie ślubnej z zakresu fryzjerstwa oraz poszerzam swoją wiedzę w pracy jako stylistka fryzur. Ponieważ wiem jak ważnym dniem dla każdej kobiety jest jej dzień ślubu za swój cel obrałam profesjonalne przygotowanie fryzury ślubnej panny młodej.

Dokładność, pedantyczność oraz perfekcja to cechy, które śmiało mogę sobie przypisać przygotowując każdą stylizację. Jest dla mnie zaszczytem, że mogę być częścią tak ważnych uroczystości a największą przyjemnością i uznaniem jest dla mnie Twój uśmiech i zadowolenie z wykonanej pracy.

Oczywiście wiedzę jaką już zdobyłam wciąż uważam, że należy poszerzać o nowe szkolenia dzięki którym można zaczerpnąć wielu ciekawych nowości, inspiracji i tajników profesjonalnej stylizacji. Co więcej, fryzury i stylizacje ślubne to nie wszystko co oferuję. Już wkrótce rozpocznę panel szkoleniowy dla fryzjerów oraz osób początkujących, osób które już mają doświadczenie w stylizacji fryzur oraz takich które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę w branży ślubnej.